اخبار محلی اخبار محلی فراخوان جشنواره ملی ساعتهای آفتابی


فراخوان جشنواره ملی ساعتهای آفتابی

جشنواره ملی ساعتهای آفتابی 31 خرداد ماه 1388 برگزار می شود. ستاد برگزاری این جشنواره اعلام کرد چهار بخش براي شرکت در اين جشنواره تعیین گردیده: 1. حضور در محل جشنواره 2. پوستر علمي 3. بهترين کشف ساعت آفتابي 4. بهترین برگزاري جشن روز ساعتهاي آفتابي

بخش اول به صورت حضوري و در محل جشنواره (تهران) است. براي شرکت در اين بخش با ارسال توضيحاتي مختصر درباره ابزار ساخته شده توسط شما و يا گروه شما (براي تعيين زمان، جهت و يا ساير شاخص هاي مرتبط) به دبيرخانه جشنواره (بر روی لوح فشرده و يا به صورت پست الکترونيک) تا 20 خرداد 1388 مي توانيد اقدام نماييد.

بخش دوم ارائه ساعت آفتابي و ساير ابزارهاي مرتبط ساخته شده به صورت پوستر علمي است. شما مي توانيد به صورت انفرادي و يا گروهي در اين بخش شرکت نموده و با ارسال اطلاعات دقيق طراحي و ساخت (فايل word2003) به همراه تصاوير، فيلم و ... به آدرس پستي دبيرخانه و يا پست الکترونيک جشنواره، تا 15 خرداد 1388 شرکت نماييد.

بخش سوم در قالب بهترين کشف ساعت آفتابي و با نظارت اساتيد و صاحب نظران در اين حوزه برگزار مي گردد. شما مي توانيد با مطالعه و بررسي ساعتهاي آفتابي و ساير المانها و ابزارهاي نجومي مرتبط که تا کنون به صورت رسمي شناخته و يا معرفي نشده اند، تا تاریخ 25خرداد 1388در اين بخش شرکت نماييد.

بخش چهارم مربوط به بهترين برگزاري جشن روز ساعتهاي آفتابي است. نتايج اين بخش پس از برگزاری جشنواره و بر اساس گزارشهاي رسيده تا تاریخ 7 تیر 1388 از گروه هاي مختلف برگزار کننده اعلام مي گردد و برندگان مورد تقدير قرار خواهند گرفت.

آدرس دبيرخانه: تهران، خيابان ولی عصر، خيابان بزرگمهر، پلاک 49 ، طبقه سوم، انجمن نجوم ايران

تلفکس: 66401770- 021

تلفن همراه ستاد برگزاری جشنواره ساعتهای آفتابی: 09357932751 09378004321

پايگاه اينترنتی:www.SundialsFestival.com

این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه‌ها محافظت می شود. برای مشاهده آن نیاز به فعال کردن جاوا اسکریپت دارید. پست الکترونيک:

منبع : Asiac.ir